Over Ausloos Verpakkingstechniek

Challenging your packaging process since ‘77

Verpakkingsmachines. Ze vormen een onmisbare schakel binnen elk bedrijf. Want het juiste verpakkingsproces is niet alleen belangrijk voor het rendement van uw productie, maar bewaakt ook de uitstraling en kwaliteit van uw producten, net zoals de stiptheid van leveringen. Technisch goed doordachte machines helpen u zorgeloos verpakken.

Ausloos Verpakkingstechniek, een familiebedrijf met de tweede generatie aan het roer, levert al sinds 1977 betrouwbare en flexibele verpakkingsmachines in de Benelux. Of u nu op zoek bent naar afzakinstallaties, palletiseersystemen of palletwikkelaars: wij hebben de nodige oplossingen voor u in huis. Kwaliteit en dienstverlening is de basis van onze samenwerking. Wij denken steeds in functie van u, onze klant. Dat vertaalt zich in oplossingen op maat van uw wensen en noden.

Gebundelde krachten: maximale expertise

Onder het motto ‘samen sterker’  bundelen we de krachten van zeven vooraanstaande producenten van verpakkingsmachines. Elk zijn ze specialist op hun eigen terrein, samen bieden we u sterke totaaloplossingen tegen een optimale prijs/kwaliteitsverhouding. De combinatie van hun expertise en onze ervaring en service, geeft u maximale zekerheid.

Wie zijn wij

Ontdek ons team

Zaakvoerder
Tom Ausloos
tom@ausloos.be
Financieel verantwoordelijke
Veerle Maertens
veerle@ausloos.be
Sales manager
Filip Somers
filip@ausloos.be
Marketing en interne sales
Nikki van Riet
nikki@ausloos.be
Project engineer
James Jacobs
james@ausloos.be
Junior project engineer
Alexander Vleugels
alexander@ausloos.be
Projectcoördinator
Pascale Van Dyck
pascale@ausloos.be
Administratie en facturatie
Benny Timmermans
benny@ausloos.be
Administratie en boekhouding
Pascale Rottie
admin.accounting@ausloos.be
Verantwoordelijke technische dienst
Bjorn Graces
bjorn@ausloos.be
Verantwoordelijke project communicatie en signalisering
Jan Gressens
jan@ausloos.be
Teamleider TD
Paul Quaghebeur
paul@ausloos.be
Montage coördinator
Tim Saenen
tim@ausloos.be
Verantwoordelijke spareparts
Tom Scholiers
spareparts@ausloos.be
Onze vakkundige technische dienst
Bert, Reinhard, Tom S., Mario, David, Bram, Jan, Patrick, Jan C., Paul, Bjorn, Jonas, Andreas, Marco, Freddy, Kevin, Dries, Chris, Matthias en Jef
service@ausloos.be

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.