Over Ausloos Verpakkingstechniek

Challenging your packaging process since ‘77

Verpakkingsmachines. Ze vormen een onmisbare schakel binnen elk bedrijf. Want het juiste verpakkingsproces is niet alleen belangrijk voor het rendement van uw productie, maar bewaakt ook de uitstraling en kwaliteit van uw producten, net zoals de stiptheid van leveringen. Technisch goed doordachte machines helpen u zorgeloos verpakken.

Ausloos Verpakkingstechniek, een familiebedrijf met de tweede generatie aan het roer, levert al sinds 1977 betrouwbare en flexibele verpakkingsmachines in de Benelux. Of u nu op zoek bent naar afzakinstallaties, palletiseersystemen of palletwikkelaars: wij hebben de nodige oplossingen voor u in huis. Kwaliteit en dienstverlening is de basis van onze samenwerking. Wij denken steeds in functie van u, onze klant. Dat vertaalt zich in oplossingen op maat van uw wensen en noden.

Gebundelde krachten: maximale expertise

Onder het motto ‘samen sterker’  bundelen we de krachten van zeven vooraanstaande producenten van verpakkingsmachines. Elk zijn ze specialist op hun eigen terrein, samen bieden we u sterke totaaloplossingen tegen een optimale prijs/kwaliteitsverhouding. De combinatie van hun expertise en onze ervaring en service, geeft u maximale zekerheid.

Wie zijn wij

Ontdek ons team

Algemene leiding en projectmanager
Tom Ausloos
tom@ausloos.be
Accountmanager Vlaanderen zakgoed
Filip Somers
filip@ausloos.be
Accountmanager palletverpakking en handling
Danny Van Assche
danny@ausloos.be
Marketing, interne sales en handleidingen
Kim Natus
kim@ausloos.be
Project engineer
Raf Van Herbruggen
raf@ausloos.be
Projectcoördinator
Pascale Van Dyck
pascale@ausloos.be
Verantwoordelijke technische dienst
Bjorn Graces
bjorn@ausloos.be
Verantwoordelijke project communicatie en signalisering
Jan Gressens
jan@ausloos.be
Teamleider TD
Paul Quaghebeur
paul@ausloos.be
Verantwoordelijke spare parts
Tom Scholiers
spareparts@ausloos.be
Montage coördinator
Jef Nijs
jef@ausloos.be
Administratie en boekhouding
Veerle Maertens
veerle@ausloos.be
Boekhouding
Benny Timmermans
benny@ausloos.be
Onze vakkundige technische dienst
Luc, Reinhard, Tom S., Mario, David, Bram, Jan, Jef, Patrick, Jan, Paul, Bjorn, Jonas, Andreas, Marco, Koen, Freddy, Tom M. en onze "vaste" freelancers Dimitri en Diego
td@ausloos.be